Eğitim Programımız

 • Neden İremnur Anaokulu?

  Ana Okullarımızda her sınıfta iki öğretmen aynı anda bulunur. Öğretmenlerimizin bir tanesi Türkçe konuşurken, uluslararası İngilizce öğretmenliği belgesine sahip diğeri sadece İngilizce konuşur. Örneğin; Türkçe konuşan öğretmenimiz, “Hadi mavi kağıdı keselim” dediğinde, sınıfın İngilizce öğretmeni “Let’s cut the blue paper” der. Bu sayede, çocuklarımız zaman içerisinde İngilizce öğrendiğinin farkına varmadan İngilizce anlamaya ve konuşmaya başlar. İngilizce bilen öğretmenin dersler sırasında Türkçe konuşması yasaktır.

  Dil programlarımızda, Avrupa Birliği normlarına uygun İngilizce eğitimi verilmekte ve bu eğitim süreci çocuklarımıza verilen Avrupa Dil Portfolyosu ile belgelenmektedir.

 • Erken İngilizce

  Başarılı olmak için iletişimin önemli olduğu çağımızda çok dilli bireyler olarak yetişmenin avantajlarından çocuklarımızın da faydalanması için KIDS EDUCATION ACADEMY Kreş ve Anaokulları’nda Erken İngilizce eğitim metotlarını kullanmaktayız.

  İnsan beyni çok hızlı gelişir ve bıu gelişim 7 yaşına kadar devam eder. bu bilimsel gerçek doğrultusunda kreş ve anaokullarımızda çocuklarımıza İngilizce eğitimi özel metotlar eşliğinde verilmektedir. Çocuklarımız, İngilizce konuşmanın doğal bir süreç olduğunu yaşayarak öğrendikleri için ana dil telaffuzuna sahip olmaktadırlar.

  Kurumlarımızda verilen Erken İngilizce eğitimleri dönem sonlarında sertifikalar ile belgelendirilmektedir.

 • Çift Ana Dil

  Bu eğitim modelinde öğrencinin günde 8-9 saatini beraber geçirdiği öğretmenleri eğitim sırasında ebeveynleri yerine geçtiği için bu öğretmenlerden İngilizce öğretmeni olanı sadece İngilizce konuşarak (ama öğrencisini anlayarak) İngilizce konuşmanın doğal bir süreç olduğunu öğrenciye gözlemletir. 

  Bu sayede çocuğumuz İngilizce konuşmanın özel bir durum olmadığını ve hayatın olağan akışı içinde bir iletişim metodu olduğunu ve öğretmeni ile iletişim kurması için bu metodu kullanması gerektiğini anlar. Böylelikle İngilizceyi bir daha unutamayacak şekilde öğrenir.

 • Organik Gıda ve Hijyen

  iREMNUR Anaokulunda çocuklarımıza KESİNLİKLE organik süt ve serbest dolaşımlı doğal ortamlarda yaşayan tavuklardan temin edilen organik yumurtalar ikram edilmektedir. Gaziosmanpaşanın tek doğal mutfağa sahip anaokulu İremnur Anaokuludur.

  Diğer tüm gıdalarımızda, HACCP belgesi sahibi, ülkemizin tanınan markalarının kaliteli gıda marketlerinde satılmakta olan en üst kalite ve doğala en yakın ürünlerini kullanmaktayız. iREMNUR Anaokulunda EN ÖNEMLİ dikkat edilen konu temizlik ve temizlik kontrolüdür.